;

Wynajem samochodu na wakacje – o tym musisz pamiętać!

Początek czerwca oznacza koniec roku szkolnego, nadchodzące wakacje,
a co za tym idzie, dłuższe i krótsze podróże wraz z najbliższymi. Zastanawiasz się nad wypożyczaniem samochodu na swój wyjazd marzeń? Przeczytaj ten wpis i upewnij się, że jesteś gotowy!

Wynajmując auto często skupiamy się wyłącznie na cenie
i dostępności, pomijając inne, często niezbędne elementy, jakie powinna zapewnić nam wypożyczalnia samochodów z której korzystamy.

Na co zwracać uwagę wynajmując samochód na wakacje?

Beztroskie podejście może sprawdzać się w przypadku samotnej podróży, gdy jesteśmy odpowiedzialni sami za siebie. Sprawa robi się bardziej skomplikowana, gdy jesteśmy odpowiedzialni za podróż osób nam towarzyszących.

Poniższa lista pomoże Ci zadbać o komfort podróży zarówno Twój jak i Twoich bliskich:

  1. Wyposażenie – zwróć uwagę czy wypożyczalnia samochodów ma w swojej ofercie dodatkowe wyposażenie. W przypadku podróży z dziećmi, foteliki są niezbędnym elementem, którego nie może zabraknąć.
  2. Nawigacja – wiele osób odchodzi od wybierania nawigacji jako opcji dodatkowej wynajmu. Często jednak dochodzi do sytuacji w których nasz telefon jest nam potrzebny w momencie, w którym potrzebujemy także nawigacji. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas i nerwy, nawigacja powinna nam w tym pomóc.
  3. Klimatyzacja – w 2019 roku klimatyzacja w samochodzie nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Zanim jednak rozpoczniesz swoją podróż upewnij się, że klimatyzacja w wypożyczonym samochodzie na pewno działa.
  4. Zezwolenie na wyjazd poza granicę kraju – jeżeli wybierasz się wypożyczonym autem za granicę, upewnij się, że Twoja wypożyczalnia Ci to umożliwia. Uiść odpowiednią opłatę, by uniknąć grzywny.

Pamiętaj, że dobre wypożyczalnie samochodów nie gryzą i zawsze warto skontaktować się z konsultantem, jeżeli masz dodatkowe potrzeby.

W BA Car Rental czekamy na wszystkich zainteresowanych. Nasi agencji chętnie zrobią co w naszej mocy, by Twoja podróż była wyłącznie miłym doznaniem!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Udostępnij:

Komentarze (Brak komentarzy)

Komentarze (0):

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *