;

Słoneczny wrzesień w Trójmieście

W ostatnim wpisie wspominaliśmy o udogodnieniach od BA Car Rental, jakie czekają na wszystkich  zainteresowanych wypożyczeniem samochodu w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Patrząc na prognozy okazuje się, że słoneczne podróże po Trójmieście nie zakończą się na sierpniu!

Lato nie odpuszcza

Według synoptyków, wszystko wskazuje na to, że wrzesień nie będzie różnił się od sierpnia. Szczególnie jego pierwsze dwa tygodnie będą nie tylko ciepłe, ale też pełne słońca. W prognozach prawie nie widać deszczu, a temperatury w nocy wynosić mają dokładnie tyle samo co dziś – w drugiej połowie sierpnia.

Urlop dla wybranych

Tak słoneczny wrzesień to prawdziwa gratka dla entuzjastów ciszy i spokoju. Początek roku szkolnego oznacza zakończenie sezonu, a co za tym idzie, nadmorskie kurorty delikatnie pustoszeją, zostawiając przestrzeń dla osób, które chcą się cieszyć widokiem morza bez turystycznego zgiełku.

Zabierz się na przejażdżkę

Wrześniowa pogoda aż się prosi o przejażdżkę po Trójmieście. Sprawdź klasy dostępne w naszej wypożyczalni samochodów. Gdańsk, Gdynia i Sopot czekają na Ciebie! Wakacje w Polsce wcale nie kończą się na sierpniu!

Sprawdź wszystkie nasze oddziały.

Udostępnij:

Komentarze (Brak komentarzy)

Komentarze (0):

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *