;

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice – BA Car Rental:
BA Car Rental / SurPrice Car Rentals świadczy usługę typu Meet&Greet w części „Przyloty” terminala lotniska.
Nasza wypożyczalnia samochodów specjalizuje się w wynajmie aut dla klientów prywatnych oraz biznesowych.

Kraków to przepiękne miasto z tradycjami, położone nad Wisłą. Każdy, kto odwiedza ten malowniczy zakątek Polski, zachwyca się zabytkami, Smokiem Wawelskim i Zamkiem Królewskim. Jest to drugie w kraju miasto pod względem powierzchni, dlatego wynajęcie samochodu w wypożyczalni Eco Rental w Krakowie ułatwi komunikację po mieście lub pozwoli wybrać się również poza Kraków i np. zwiedzić słynną, zabytkową kopalnię soli w Wieliczce. Auta z naszej wypożyczalni samochodów zdecydowanie ułatwią podróżowanie po tych pięknych okolicach.

Kraków jest jedną z największych atrakcji turystycznych Polski. Zwiedzanie Krakowa, dawnej stolicy Polski, najlepiej rozpocząć od średniowiecznego Rynku Głównego, który stanowi centrum życia kulturalnego i towarzyskiego Krakowa. Miejscami wartymi zobaczenia na krakowskim Rynku są z pewnością: Sukiennice, Kościół Mariacki oraz, Ratusz. Ciekawy punt to także dawna dzielnica żydowska – Kazimierz.

Wypożyczalnia samochodów BA Car Rental zapewnia bogatą ofertę wynajmu aut na terenie Kraków-lotnisko, centrum Krakowa i okolic. Biuro wypożyczalni zlokalizowane jest 600m od terminala przylotów Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. Zarezerwować samochód można z dowolnego miejsca np. centrum Krakowa, dworca PKP lub Starego Miasta, od którego dzieli Nas zaledwie 11km. Natomiast odbiór możliwy jest w naszej siedzibie dzięki szybkim i bezpośrednim połączeniom kolejowym z centrum Krakowa. Nieduża odległość dzieląca naszą siedzibę od centrum Krakowa sprawia, że usługi wypożyczalni są bardzo popularne. Dzieje się tak zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm.

Wypożyczalnia samochodów BA Car Rental Kraków oferuje swoim klientom szeroki wybór aut we wszystkich segmentach: od ekonomicznych po marki premium oraz busy 9-osobowe.

Wynajmij samochód także na Lotnisku Chopina, Modlinie lub w innych, dużych miastach w Polsce.