;

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina BA Car Rental / SurPrice Car Rentals:
Nasza wypożyczalnia zapewnia bogatą ofertę wynajmu aut na terenie Okęcia oraz w centrum stolicy. Na lotnisku biuro zlokalizowane jest w hali odlotów, na 2. piętrze antresoli.

Odległość od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie 8 km, które autem pokonać można w 15 minut. Biuro wypożyczalni samochodów Warszawa Lotnisko Okęcie posiada bezpośrednie połączenie kolejowe zarówno z Dworcem Centralnym PKP, jak i dworcem Modlin, usytuowanym niedaleko Lotniska Warszawa-Modlin.
Warszawa cieszy się dużą popularnością wśród turystów z całego kraju i świata. Ciekawa architektura, liczne zabytki oraz bogata oferta kulturalna to główne powody, dla których warto odwiedzić stolicę Polski.
Przyjeżdżając do Warszawy, warto zobaczyć Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, a także Łazienki Królewskie – wszystko to znajduje się zaledwie 10 km od naszego Biura na Lotnisku Okęcie.

Oddział Lotnisko Chopina


Biuro naszej wypożyczalni samochodów na warszawskim Okęciu to nie jedyna lokalizacja. Drugą jest biuro główne przy Al. Jerozolimskich 217. Auta można wynajmować i zwracać w obydwu miejscach.
Lokalizacja naszych biur w niewielkiej odległości od kluczowych na mapie Warszawy miejsc sprawia, że usługi wypożyczalni są bardzo popularne zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Wynajmujący do dyspozycji ma bogatą flotę nowych samochodów z różnych segmentów: od Economy aż po Premium, a nawet busy 9-osobowe.

Zarezerwuj swoją podróż już dziś!